Studio Anneloes Tshirt – 8700 espresso
Deze comfortabele gebreide pullover heeft een tijdloze uitstraling en is uitgevoerd in de warme, rijke kleur Espresso. De ronde hals en korte mouwen zorgen voor een veelzijdig silhouet dat gemakkelijk het hele seizoen door te dragen is. De elastische boord geeft de pullover een verzorgde afwerking, terwijl het Studio Anneloes embleem zorgt voor een subtiel herkenbaar detail. De pullover is gemaakt van een zachte knit met 64% gerecycled garen. De pullover kan op 30 °C worden gewassen en mag niet in de droger.
€ 89,95
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Artikelnummer | 14407 – felica pullo8700 espressoL, 14407 – felica pullo8700 espressoM, 14407 – felica pullo8700 espressoS, 14407 – felica pullo8700 espressoXS |
| Merk | Studio Anneloes |
| Kleurnummer | Bruin |
| Pasvorm | normale pasvorm |
| MPN | 14407 – felica pullover_8700 espresso |
| Wasvoorschrift | 30 graden wassen, niet in de droger |
| Materiaal | 64% gerecycled polyamide, 36% viscose |
| Seizoen | winter |
| Geslacht | Dames |
Samen met PostNL zorgen wij ervoor dat je pakket wordt geleverd op het door jou gekozen afleveradres. Voor geplaatste bestellingen geldt bij ons: op werkdagen voor 15:00 uur besteld, dezelfde dag nog verstuurd. Verzending binnen NL is altijd gratis bij bestellingen vanaf €100,-. Bij een bestelbedrag onder de € 100,- worden verzendkosten van € 5,95 in rekening gebracht.
Raadpleeg onze retourvoorwaarden voor meer informatie.


















